http://www.zerowasteslovakia.sk/ vraciame sa k co najmenej vyhadzovaniu odpadkov, mikrotenovych sackov, igelitiek, a myslim, ze je to fajn vec, ved pre par rokmi, sme setrili kazdu peknu krabicku napr z podpultoveho kremu a davali don spendliky, alebo krabicky z nivea kremov, taktiez vedeli vyuzit, odkladali burdy, bolo nam to luto vyhodit, tiez si davate pozor na to co vyhodite, letaky davame malej do zberu do skoly, z kartonu od vajec vyrabame kvietky, tasku napr v dm drogerii vymenim ked je derava a daju mi novu, snazim sa neplytvat odpadom, jedna pani mi povedala,ze sa snazi nakupovat v sekaci, aby trosku chranila planetu a to ma potesilo, organizuju sa vymenn burzy a bazare, ludia si konecne uvedomili hodnotu veci, a v tajto tazkej dobe si vedia veci darovat a vymienat, vlastne si pomahaju a tym aj setria prostredie..
Zero waste
Související články

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...