Víte, že...
V Americe v 18. století bylo jeho pěstování povinné a farmáři, kteří ho nepěstovali, skončili. Teď je ale situace opačná. Odkud to vzešlo?
zase peníze až na prvním místě.......
- Hurst vlastnil noviny, časopisy a média v Americe v 19. století. Měli lesy a vyráběli papír. Kdyby byl papír z konopí, mohl přijít o miliony. 👎
- Rockefeller byl nejbohatším mužem na světě. Byla tam ropná společnost. Biopalivo, konopný olej, byl samozřejmě jeho nejhorším nepřítelem.
- Mellon byl hlavním akcionářem společnosti Dupont Company a měl patent na výrobu plastů z ropných produktů. Konopný průmysl také ohrožoval jeho trh.
- Mellon se později stal ministrem financí amerického prezidenta Hoovera.
Tato velká jména, o kterých jsme mluvili, se na svých schůzkách rozhodli, že konopí je nepřítel.
A zakázali ho.
Prostřednictvím médií vtloukali lidem do mozků, že je toxickou drogou spolu se slovem marihuana.
Léky z konopí byly staženy z trhu a nahrazeny chemickými látkami, které se dnes používají.
Pro výrobu papíru se kácí lesy. Přibývá intoxikace z pesticidů a rakovina.
A potom jsme naplnili náš svět plastovými odpadky, škodlivým odpadem.










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...