-
ať již na úrovni duchovní,
nebo na úrovni fyzické.
Tak jsme zavřeni, jenže s tím bezpečím v interiéřech to zdaleka není tak jednoduché, bohužel.
Za branami svých domovů máme mít bezpečné útočiště. Aby tomu tak skutečně bylo, je potřeba se rozhlédnout kolem a něco pro to také udělat.
Jak na to?
Jak se postarat o to, abychom se doma mohli cítit dobře, abychom doma byli v bezpečí? NĚKDY STAČÍ MÁLO... a efekt je obrovský.
K dispozici jsou nám i prastaré rituály. Aromaterapie nebo vykuřování pomocí očistných vonných bylin a vzácných dřev přijde vhod i v současnosti, právě nyní více než kdy jindy. Je to způsob, jak doma skutečně vyčistit vzduch od všeho zlého. Je to jednoduchá metoda, jak se zbavit neviditelných elementů,









Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...