Řeším spánek, protože mě občas dostihla nespavost (
insomnie). Po několika opatřeních už spím podstatně lépe. Dodržuji
desatero spánkové hygieny, občas si dám trochu droždí nebo třeba slavím
Světový den spánku. Taky jsem vyměnila starý anatomický polštář za nový
slovenské značky Materasso. Je také anatomický, ale není tak tvrdý a je větší než ten můj předchozí. A spí se mi na něm mnohem lépe. I když přijde bezesná noc, nemám nutkání se s novým polštářem tolik nakrucovat a hledat tu správnou polohu.

V roli průzkumníka
Vyzkoušela jsem si taky roli průzkumníka a zeptala se několika podnikatelů (ze stejného oboru, kde působím i já), jak se jim spí, kdy uléhají ke spánku, kdy vstávají. Jestli mají nějaké rituály. Zajímá vás, jak to dopadlo? Projděte si
výsledky spánkového průzkumu na mém blogu Tuhý Kořínek.

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...