Včera jsem byla u kadeřnice, ano jsem krásná :-D to je jasný :-D Ale…
Když mně oholila a ostříhala, vstala jsem a šla blíže k zrcadlu, ano, protože jsem slepejš :-D
Koukám na sebe, jestli nemám někde na tváři ty malé vlásky ze strojku na náhle vidím, v tom přímém světle lampičky, že u spánku mám dlouhý vlas, který tam jen tak neleží, je můj! Jenže, na tomhle místě už vlasy běžně nerostou :-D „Tvl co to je Markét, no to mně pos.r, to je snad dlouhej chlup a ne vlas?!“ :-D Kadeřnice Markéta se mi směje, že ona si trhá na tváři černej chlup a už hodně let a prý roste nekontrolovatelně rychle. „Kočku na rameno a bradavici a je to jasný“ směje se. Ten můj, je naštěstí bílej :-D To je dobré znamení – bílá magie :-D jsem prostě ta dobrá čarodějnice :-D
Nicméně mně to vyděsilo. Vzpomínám si, jak jsem se jednomu bývalému příteli smála, že má chlupaté uši :-D A on, ať se nesměju, že je to s věkem horší a horší. Tak, a už je to tady. Karma mně dohnala, neměla jsem se mu smát :-D
Otázka dne tedy je: Mají to tak i ženy? Začnou i ženám například vykukovat chlupy z nosu? Budeme i my mít obočí, jako Brežněv? Několik vousatých či kníratých žen jsem už viděla taky, sakra, to nás ještě asi čekají věci :-D
Tuhle mi říkala kamarádka, že když se ve sprše holila, našla si chlupy na palci u nohou, které tam NIKDY před tím nebyly?! :-D Byla zděšená, že si bude muset začít holit palce :-D Ale zase jsem si vzpomněla na mámu, které už skoro vypadaly všechny chlupy na nohou, to by bylo pozitivní, to čím dříve, tím lépe :-D Mně osobně alespoň velmi uklidňuje, že mám malé uši :-D Všichni mi říkají: „Ty máš tak tak roztomilá malá ouška.“ Alespoň tedy jedno pozitivum, až se mi začne všechno zvětšovat, na což se třeba v případě mého afrického nosu netěším :-D tak aspoň ty uši, se dostanou maximálně na velikost běžné dospělé ženy :-D Na vrásky prdím, ty ke mně patří a o gravitaci působící na muže a ženy, o té až zase jindy :-D Akorát se mi líbil jeden výraz, který jsem slyšela v souvislosti s tím, že i špeky klesají :-D vznikají pak prý na břiše faldopády :-D Tak přiznejte barvu, koho z vás už něco z toho potkalo :-D A užijte si hezký víkend :-) ♥
Už zarůstám vousem :-D
Související články

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...