Už je to zase tady, to pitomé období, kdy se sotva přehoupne léto do podzimu a už odevšad slyšíte to zaklínadlo – vánoce.
NEEEEEEEEEEEEEEEEE, já nechci, já chci ještě hezký podzim, bez koled, bez mikulášů ve výlohách, neblázněte :-D
Už je to zase tady, to období otázek „co chceš k vánocům?“ A zase to dilema. Buď řeknu, jako obvykle, že nic a zase dostanu takovou kravinu, že jí odložím do šuplíku a vyndám jí, až se jednoho dne budu stěhovat nebo budou vyklízet mou pozůstalost. Anebo to řeknu.
Ano, musím být statečná, odhodlat se, a říct, nahlas, bez bázně a hany, co opravdu chci.
A tak jsem tak učinila, když ve středu vznesl přesně tento dotaz můj milovaný bratr.
A tak jsem mu odpověděla – „Míro, chci kilo mandlový mouky!“
No a co myslíte, napsal mi, že nemám být zmlsaná, že dostanu polohrubou a mandle si domyslím.
:-D
No a takhle my tu žijem :-D
Už je to zase tady :-)
Související články

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...