Polévka je grunt a kdo ji nejí, bude špunt.
Že vám to něco připomíná?
Ano, naše dětství, kdy nám právě toto říkaly maminky nebo babičky.
Nejnovější americké výzkumy objevily Ameriku.
Vědci "odhalili" něco, co naše babičky a maminky dobře znaly.
Když si ti starší mezi námi vzpomenou - co byla první věc, kterou dostali, když byli nemocní?
Nikoli paralen - ale horkou polévku.
Tak za prvé: vědci přišli na to, že vývar z kostí "inhibuje migraci neutrofilů". Méně učeně řečeno ovlivňuje pohyb bílých krvinek, čímž snižuje vedlejší účinky zánětu v organismu napadeného chřipkou nebo podobným virovým onemocněním. Takže - vám prostě bude lépe s polévkou, než bez ní.
(pokračování příště)










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...