Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Testuju - Aršídová másla - bez palového oleje - nová firma Lucky Alvin

Kolik sklenic vidíte na obrázku? Ano správně 5, ale bylo jich 7, ty dvě se už nedožily focení *wine*

Minuta ticha za arašídový krém s bílou belgickou čokoládou a mandlový krém s mléčnou belgickou čokoládou 8-)

Přísahám že budu mluvit pravdu a nic než pravdu :-D

Na našem českém trhu mám zmapovaná všechna ořechová másla a proto mě překvapilo, že jsem neznala Lucky Alvin 8-)

Jsou čerstvě na trhu, ale bude to otázka času, kdy je uvidíte na všech pultech :-)

Kdo si ujíždí na těchto máslech tak jako já, tak za mě mohu jen napsat, že jsem lepší nejedla!!! *gift*

Lucky Alvin je česká firma, která dělá másla čerstvá a né na sklad. Každý týden jim chodí čerstvé ořechy a čokoládu si nechávaji dovážet přímo z belgické továrny. Všechny ořechy jsou organické a pražené na sucho bez oleje a hlavně jsou výrobky BEZ PALMOVÉHO OLEJE - na trhu je to jediný výrobce!!!!
Výrobky jsou bez přidaného cukru, takže je to super i pro děti a diabetiky, prej jim to nezvedá inzulín :-D

Fascinuje mě ta originální kombinace, což žádný výrobce těchto produktů nenabízí. Boží chuť je třeba Summer Edition, což je Piňa Coláda, no jako konečná pro mě :-)

Nejkrásnější fakt je, že to dělají srdcem a ne primárně pro byznys *heart*

Užijte si víkend Mary *heart*

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Souvisí nadváha s únavou? 5 tipů, jak s tím zatočit

Související články