Každý, kdo má děťátko to jistě zažil. V roce a půl se vyplňuje takový formulář u dětského doktora. Někdo to dělá i ústně. Test na autismus.
Náš test byl první v roce a půl. Vše v pořádku, akorát se neotáčel za auty venku. Ale to jsem měla malého v golfkách, takže jsem na něj pořádně neviděla.
Ve 2 letech jsme měli jít na převážení. To už se mi nezdálo nic. Neukazoval, neříkal skoro nic. Jako by se všechno otočilo naruby. Začal i hůř chodit. Doktorka měla dovolenou, byla tam jen sestra. Ta nám dala znovu vyplnit formulář a ještě se ptala, jestli nás bývalý doma náhodou nemlátí. Což ne. Říkala, že mi doktorka zavolá.
Volala. Usoudila, že napřed nás pošle na neurologii. Skrz tu chůzi. Zezadu na doporučení je napsáno - 6 znaků autismu. Vzhledem k situaci nás přeobjednala na květen. A ta doktorka mi do telefonu řekne, že pokud se nám nezdá hodně, že ho mám nechat hospitalizovat v nemocnici. Po tomto se mi k ní nechce moc :-D
Test na autismus
Související články

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...