Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Těhotenství – jsem ve skvělé kondici a bez nevolností

Myslím, že moje mimino, tehdy ještě jako gestační váček pochopilo, že když jsem si v den krásné noviny šla zaběhat 12-ti km trasu a zacvičit na jógu, že si vybralo za matku totálního magora *wine* :-D

Už od prvního dne máme jedna pro druhou pochopení, takže jsem se po čase vzdala milované jógy a adrenalinových sportů, protože jsem cítila, že nám to holt nedělá dobře.8-)

Hodně si spolu povídáme, takže ví, že kdybych se vzdala svých vášní, jakým jsou tanec a cestování, byla by ze mě frustrovaná matka. ;-) *smile*

Samozřejmě, že si v tanci a sportování musím spoustu věcí modifikovat a na základě mimina stavím i choreografie, ale mohu de facto bez většího omezení stále pracovat, tancovat a věnovat se svým koníčkům. *angel*

Myslím, že za svých 40 let znám své tělo lépe než ti, kteří mě potkávají v situacích běžného života, nebo znají ze sociálních sítí (to je ke komentářům tipu: že jsem se zbláznila stále cvičit, nebo dokonce tančit. Já bych nikdy nejela na úkor toho, že ohrožuju své dítě)  *angel* 

Baví ji s tatínkem cvičit dechová cvičení, chodit na těhotenskou jógu, procházky do lesa a doma tančit salsu, nebo bachatu 8-) *wine*

Moc jí za to děkuju, že mohu celé své těhotenství prožívat v naprosté harmonii a ve své skoro plné síle. :-)

Dovolily jsme si ten luxus, že jsme od začátku ve skvělé kondici a bez nevolností. Přála bych to všem těhotným babám. *heart*

 

Krásnou neděli Mary *heart*

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Souvisí nadváha s únavou? 5 tipů, jak s tím zatočit

Související články