Je to uz nejakou chvili co jsem zacala behat,nejsem sice zadny maratonsky bezec a jsem rada,ze ubehnu alespon 2,5km.Musim behat pomalu,kdyz uz nemuzu tak jdu rychlou chuzi jelikz neni doporuceno se zadtavit to uz se taky nemusite rozejit a to ja bych se asi nerozesla :)))Samosdrejme je dulezita dobra obuv a tak mam krasne ruzove tenisky s fajfkou :))) a nezbytne obleceni je samosdrejmosti ,kratasky a tilka a kalhoty na behani kdyz je zima a lehka mikina a co je nejvic a bez ceho to nejde je samosdrejme hudba v telefonu,takze jsem si nasla co je prijemne na beh a nasadim sluchatka,telefon do pouzdra a bezim :) beru to tak ,ze neni dulezite ubehnout 20km a byt vorvana,ale uzit si to ,vycistit si hlavu a byt zase pripravena na dalsi vyzvy a denni boje atd a navic ja jako astmatik mam i od sve lekarky doporucen beh ..co vy taky sportujete?
Sportem snad ku zdravi ?:))€
Související články

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...