Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Sport

Od 1. září jsem si řekla, že budu dělat něco pro sebe,, a víte co? Začla jsem cvičit a běhat :-),. Mám za sebou 3 den,, ještě nic moc, ale doufám že se výsledky dostaví ;-),, tak bych chtěla všechno ze dne na den, a to nejde že jo. 3 den za mnou a bolí mě svali na nohou.. A. Myslím si že den odedne budu lepší.  Běhám venku, když je krásně, jinak doma na orbitrektu, a cvičím i bříško,, mám posilovací stroj,. Ale pokud máte nějaký cviky co jsou fajn a máte je od zkušené tak šup sněma. Každá ráda je fajn. A nebo pokud znáte i fajn produkt, který Vám pomohl, budu ráda,. Dneska je toho tolik že člověk neví.., Jídelníček sem taky trošku upravila., tak doufám že fakt k něčemu bude,, chtěla bych se. Cítit líp,,. Ale je fakt, že když si zaběhám, pak ty cviky,, a dám spršku tak cítím tak uvolněná, je to fajn pocit. Takže si myslím, že já u toho zůstanu. Je fajn odreagovačka. Přes den běhám za prckem, večer pro sebe :-)

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Souvisí nadváha s únavou? 5 tipů, jak s tím zatočit

Související články