Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

soutěž s Dr.Oetker..má snídaně

;-)aaa máme tu další soutěž...tak SNÍDANĚ, to je jasná volba..z 90% sáhnu po bílém jogurtu, ovoci( nejraději banán a jablíčko) A kdo mě všemu naučil? Byla to překvapivě má nejmladší dcerka, ta totiž miluje bílé jogurty s rozmixovaným ovocem.. ;) Ač už normálně kouše zoubky(má jich plnou pusinku), snídani má ráda takto.. :D A já pomalu z rohlíků s máslem jsem se přeorientovala na takovéto snídaně. Kdybych tu psala, že nic jiného si nikdy nedám, pěkně bych kecala.. ;) Když mě honí mlsná, jsem schopná ještě v 22:00 večer rychle péci bábovku, mufinky atd. Či ráno přešlapuji 6:59 před pekárnou a těším se jak se zakousnu do křupavého, slaného rohlíku.. :P A když už jsme u toho, nedělá mi problém si k snídani dáti klidně i oběd.. :D Jako na dovolené úplně pravidelně, hlavně když mají taaak velký výběr a nemusím si to připravovat sama.. :D To mi mamči, co musíme každé ráno mazat sváči a snídaně..všem co mají 2 nohy a 2 ruce ..;) si takové vzácné chvilky umíme vychutnat, že? :D Nebo to máte jinak? ;)

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Souvisí nadváha s únavou? 5 tipů, jak s tím zatočit

Související články