

My, v ŽENY s.r.o. si dáváme v létě smoothie pravidělně. Od té doby, co tady máme úžasný mixér od Philips to jde raz dva. Jedna z nás vždy dojde pro čerstvé ovoce a zeleninu, podělíme se o náklady a mixujeme. :) Oběd nebo svačinka z čerstvých surovin nás vyjde každou na dvacku a je to skvělá alternativa klasického jídla, když je venku na padnutí. 

Nejraději máme StripFizz se špenátem s mangem a co vy, jaký je váš oblíbený recept? :)
Krásné léto! *heart*









Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...