Jak začít. Nástřih asi každý z nás. Někdo ho má za sebou a ví, jaké to je. Nicméně, co následuje, když vám praskne stěna mezi pochvou a střevem?
Nejprve vás šijou 2 doktoři současně, poté vás pošlou s dietou a léky na pokoj... Vy si sotva přelezete na postel... Špatně se vám chodí. O posazení se ani nemluvím - u jídla musíte stát. Dítě vám musí přendavat někdo další.
Dávají vám kapačky, dietu... Cítíte se jako žena po sekci Úplně stejně chodíte...
Kromě kapaček a diety vám dají led... Musíte chodit do sprchy každou hodinu *sad* Když vás pustí z nemocnice, tak sedíte spíš jakoby na boku... Takovou bolest jsem měla 3 měsíce!!!! 3 měsíce tyhle bolesti.
Po skončení šestinedělí máte jít ke gynekologovi :) to ví každá z nás Málokdo ale ví, že ženy, které podstoupily tohle, musí také k proktologovi - zkontrolovat šití i z druhé strany. To už tak příjemné není ;-) a přiznejme si - kdo tam fakt dorazí?
Šití po porodu
Související články

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...