Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Šití po porodu

Jak začít. Nástřih asi každý z nás. Někdo ho má za sebou a ví, jaké to je. Nicméně, co následuje, když vám praskne stěna mezi pochvou a střevem?  Nejprve vás šijou 2 doktoři současně, poté vás pošlou s dietou a léky na pokoj... Vy si sotva přelezete na postel... Špatně se vám chodí. O posazení se ani nemluvím - u jídla musíte stát. Dítě vám musí přendavat někdo další. Dávají vám kapačky, dietu... Cítíte se jako žena po sekci  Úplně stejně chodíte...  Kromě kapaček a diety vám dají led... Musíte chodit do sprchy každou hodinu *sad* Když vás pustí z nemocnice, tak sedíte spíš jakoby na boku... Takovou bolest jsem měla 3 měsíce!!!! 3 měsíce tyhle bolesti. Po skončení šestinedělí máte jít ke gynekologovi :) to ví každá z nás  Málokdo ale ví, že ženy, které podstoupily tohle, musí také k proktologovi - zkontrolovat šití i z druhé strany. To už tak příjemné není ;-) a přiznejme si - kdo tam fakt dorazí? 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Souvisí nadváha s únavou? 5 tipů, jak s tím zatočit

Související články