Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

revma život - den druhý

Ahoj všem,  stále mě drží optimismus a přesvědčení, že se mi podaří systematicky najet na takový životní režim, který pro mě bude únosný. :-)Takže rekapitulace :  Cíl je jasný - zbavit se bolestí kloubů.  Den první - udělala jsem to co obvykle nedělám - vypila jsem ráno celou sklenici vody s citronem - zapila jsem s tím colostrum na lačno.      Jindy s tím mám problém , protože do sebe kopnu hrnek kávy a pak už mám za chvíli hlad. Den druhý - kromě zmíněné vody jsem ráno úplně doslova žvejkala v ústech olej. Prý se to má žvejkat 15 minut, pak vydrbat jazyk, vypláchnout          a vyčistit zuby. Když jde o to vyplachování, vyplachovala jsem dobrovolně i zuby čistila , poněvadž to byl hnus velebnosti. Asi jsem             nevydržela celých 15 minut, snad si na ten fujtajbl časem zvyknu. Pak teprve jsem pila tu sklenici vody. No a jak se cítím ? Klouby bolí dál, nic jiného jsem zatím nezměnila , stále ruce namáhám o berlích a chodím po jedné noze takže ta zátěž tam je velká. Ale mám z toho dobrý pocit :-D a cítím se z toho šťastně - asi to je tím , že jsem se do toho konečně pustila. A přes noc budu *psss* přemýšlet co přidám zítra. Tak zatím páčko.*wine*

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Souvisí nadváha s únavou? 5 tipů, jak s tím zatočit

Související články