Vždycky mě moc potěší, když mi dorazí balíček z Dárkovny Žen s.r.o.
Dneska jsem si byla vyzvednout toto. Ze sprchových gelů mám super radost.
Koření, jedno jsme hned nasypávali do skleničky a krásně voní, těším se na další.
A taška "Mám se ráda" brzy potěší některou moji kamarádku.
Děkuji za tuto možnost vybírat si dárky v Dárkovně.
Lenka










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...