Najednou mi to došlo.
Po tom, co jsem vypila asi litr coca-coly a snědla tabulku čokolády, abych si dobila energii a přesto jsem byla unavená.
Mám zase prasečí období. Ani nevím, jak ke mně přišlo. Plížilo se nenápadně. Ještě nedávno jsem byla plná energie a najednou je tu celodenní únava a divná mlha na mozku. Vůbec mi to nemyslí.
Konečně mi to docvaklo. To, že jsem díky nabitému dennímu programu postupně vypouštěla zdravé návyky a začala jíst jako čuňátko. Žádný pohyb, prázdné jídlo bez živin. Kde pak mělo tělo brát energii? Překvapilo mě, jak rychle jsem ten rozdíl poznala.
Tak můžu začít zas od začátku. Vytvářet si ty správné návyky. Ty, které pomáhají mně zbavit se únavy, jsem sepsala v tomto e-booku: 13 tipů, jak získáte ihned více energie. Jestli máte také zrovna období bez energie, stáhnout si jej můžete zdarma zde.
Prasečí období
Související články

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...