Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Přál bych si, aby jste nechali na vašich pozemcích trochu toho uschlého lupení, jinak tu zimu nedám

Narozdíl od některých vás mám rád lidkové.
Vždycky jsme žili ve vaší blízkosti v harmonii, tak proč to nezkusit dál.
Tak na mne prosím myslete, až budete hrabat.
Tedy nehrabat.
A všiměte si, jak to krásně šustí když jdete pod těmi holými větvemi.
Na jaře to bude všecko pryč, nebojte a co zůstane, to drží vlhkost a ukrývá plno hmyzu.
Kravské mlíko patří telatkům, to fakt nemám rád a bolí mě z něj břiško, ten přirozený prostor plný hmyzu bude uplně dostačující.
A nezapomeňte, hmyz je život.
Takže všechny ty fujtajbly co cákáte kolem chodníků nechte v regálech, tam jim je líp.
Ono to pak hyne všecko šmahem a vy jste poslední na řadě.
Do 15. 11. taky lze ještě pomoci a na birdlife podepsat petici za krajinu, to je pro nás opravdu hodně zásadní, pro budoucnost naši i ostatních zvířecích kamarádů.
Tak čaute na jaře.
A poslouchejte ježka 
:-) :-).
Autor fota bohužel neznámý děkujeme.
P.S. Pokud by jste našli nějakého uhynulého a bylo podezření na uhyn návnadou, kontaktujte prosim na fb Milana Jeglika a jeho Spravedlnost pro přírodu.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Souvisí nadváha s únavou? 5 tipů, jak s tím zatočit

Související články