Kdysi dávno, před dávnými a dávnými časy, jsem dělala švestková povidla. Vařila jsem je x hodin v hrnci a dopadlo to tak, že jsem celý ten velký krásný nový hrnec musela vyhodit, neboť asfaltová krusta, která se na dně utvořila, nešla už prostě ničím odstranit. Od té doby jsem švestková povidla dělat odmítla. Až do nedávna, kdy jsem se rozhodla vyzkoušet ten super recept od kamarádky, kdy se povidla nevaří v hrnci na plotně, ale pečou se v pekáči v troubě. "Nemusíš to hlídat, jen to tam dáš a jdeš od toho, 5-7 hodin a je hotovo, naprostá bomba, to zkus, to bude super uvidíš." Pekáč jsem ještě vystlala pro jistotu pečícím papírem. A skutečně, milé dámy, mohu s čistým svědomím potvrdit, že pekáč zůstal úplně čistý! Nicméně jsem po několika hodinách pečení zjistila, že budu muset vyhodit troubu
Povidla?! To zkus, prý je to super :-D
Související články

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...