A proč vám to píšu? Potřebuji vaši pomoc. Právě probíhá sbírka na Hithitu na rozjezd komunity. Za svůj příspěvek si můžete vybrat některou ze zajímavých odměn. Věřím, že si vybere, i pokud jste zdaleka.
Odměny začínají už na 100 Kč. Mé články a e-maily čte pravidelně přes 3000 lidí. Kdyby přispěl pouhou stokorunou každý třetí z vás, už zítra se může projekt rozjet. Pomůžete?
Co si dnes koupíte za 100 Kč? Nic moc. Ale můžete za ni pomoct rozjet projekt, díky kterému vznikne místo,
-
kde si budou moci děti volně hrát ve volné přírodě spolu s ostatními
kde maminky poznají nové kamarádky se stejně starými dětmi
kde si každý může vypěstovat bio ovoce a zeleninu
kde děti získají kladný vztah k přírodě









Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...