Na hernickach padne často hodně témat, ale spánek, kdy děti spí, jak usínají, s kým usínání, spaní mimo domov, v kočárku, v šátku, v nositku, to je relativně dost "oblíbená" diskuze ... Hledala jsem někoho, kdo by k tomuto tématu měl co říct ... AProsimSpinkej se mi líbí ten způsob podání, nenucené rady, vlastní zkušenost, vystudovaná problematika, a lidský přístup, který mi přijde, že se nějak poslední dobou vytrácí ... A proto dvouhodinový seminář na konci března by mohl pomoci podívat se na tuto důležitou část dne i noci (jak u koho ????) třeba z jiného pohledu ... Kapacitu jsem omezila, aby byl prostor i na otázky a aby atmosféra byla příjemná a ne přeplněná ...
Kdy: sobota 30.3.2019 16:30-18:30
Kde: Na Špitálsku 7 - prostory Barbárku a Barbar gymu
Cena: zvýhodněná cena do 21.3.2019 je 390kč poté je plná cena 450kč. Více informací najdete na tomto odkazu: https://www.facebook.com/events/2129734817048262/ Zájem pište na email: bartosovaleny@gmail.com









Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...