Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Nedělní Zuzčino poetické okénko (25. 4. 2021)

Vážené a milé ženy, minulý týden byla řeč o duze na Žižkově, tak pojďme přejít do pražských Holešovic. Dnes se vás chci zeptat: máte rády úplněk? Vnímáte ho a má na vás nějaký vliv? Ovlivňuje nějak váš spánek, aktivitu, chuť k jídlu nebo náladu? Napište mi o tom, budu moc ráda.:) Shromažďuji si o něm poznámky už tři desetiletí. Dubnovému úplňku se navíc říká velký, tak si ho v úterý na Jaroslava užijte a pokochejte se nebem do sytosti... Snad bude hezky a nebe jasné, takže se bude čím kochat a co obdivovat... Posílám vám krátkou báseň, která vznikla před třemi lety. Opatrujte se a mějte se rády, vaše Zuzka       

Dubnový úplněk v Osadní  

Červené šrámy na nebi

a moje černá duše

Myslím na Stendhala

 

Pokouším se nevýt

na měsíc v úplňku

Jde to jen stěží                                                                                                   (duben 2018)

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Souvisí nadváha s únavou? 5 tipů, jak s tím zatočit

Související články