MÝT VLASY PŘEDKLONU, NEBO V ZÁKLONU?
V dnešním článku se podíváme na způsob mytí vlasů. Je lepší mýt vlasy v předklonu, nebo v záklonu? To je otázka, kterou si klade spousta žen a zároveň každá z nich "lobuje" za ten svůj způsob. Já je nyní srovnám z profesního hlediska a vysvětlím rozdíly.
Z mého pohledu je lepší vlasy umývat v záklonu, kvůli několika faktorům.
Jednak je to nanášení mycí látky, která by měla být aplikována v zásadě na pokožku hlavy a zpravidla nejvíce na její horní polovinu. Pokud jste v předklonu, jde to poměrně složitě. U některých no poo metod (kasičky, reetha) je to téměř nemožné.
-
Při samotném mytí v předklonu pak máme tendenci dělat pohyb "proti srsti" vlasům a tím je zbytečně mechanicky namáháme.









Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...