Tolik radosti z vítězství v testovací výzvě na měsíc výrobky Ketomix..
S radostí a chutí do toho...
Teda, na tu chuť jsem si musela zvyknout, největší problém jsem měla s koktejlem. Cítila jsem v něm až moc syrovátku, a tu já nerada.... ale po pár dnech jsem si na tu chuť zvykla.
Každý den jsem se těšila, co si zase připravím. Nejen, že jsem si chystala různé koktejly a polévky, kaše a omelety. Ale hlavně jsem si podle příručky s recepty pekla pečivo z prášku na omeletu... ta chuť byla dokonalá!!
Jinak jídla jsou chutná, a hlavně zasytí... ani nevím jak, ale měsíc utekl jako voda, a já stoupla na váhu..
Tak mám 10 kg dole, a pokračuji dál... jde to tak snadno....
Doporučuji všem, a mimochodem, ty rifle jsem původně tak tak dopla, a teď jsem si na ně musela pořídit pásek....
Fotky mluví za vše........ Ženy s.r.o. a Ketomix .. DĚKUJI !!
Měsíční testování KetoMix a 10 kg dole!
Související články

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...