Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Měsíční testování KetoMix a 10 kg dole!

Tolik radosti z vítězství v testovací výzvě na měsíc výrobky Ketomix.. S radostí a chutí do toho... Teda, na tu chuť jsem si musela zvyknout, největší problém jsem měla s koktejlem. Cítila jsem v něm až moc syrovátku, a tu já nerada.... ale po pár dnech jsem si na tu chuť zvykla.  Každý den jsem se těšila, co si zase připravím. Nejen, že jsem si chystala různé koktejly a polévky, kaše a omelety. Ale hlavně jsem si podle příručky s recepty pekla pečivo z prášku na omeletu... ta chuť byla dokonalá!! Jinak jídla jsou chutná, a hlavně zasytí... ani nevím jak, ale měsíc utekl jako voda, a já stoupla na váhu..  Tak mám 10 kg dole, a pokračuji dál... jde to tak snadno.... Doporučuji všem, a mimochodem, ty rifle jsem původně tak tak dopla, a teď jsem si na ně musela pořídit pásek.... Fotky mluví za vše........ Ženy s.r.o. a Ketomix .. DĚKUJI !!

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Souvisí nadváha s únavou? 5 tipů, jak s tím zatočit

Související články