………………………….
Mana – day 2: furt pachuť přesoleného obilí. Nemělo by to bejt neutrální?! Nebo mám jen splašené chuťové pohárky, které se nenechají oblbnout způsobem, kterým se jim snažím dodat potřebou stravu?
Už jsem přišla na to, co mi to připomíná. Někde z útrob svého hlubokého nevědomého nevědomí lovím a srovnávám své vědomosti o bílé tekutině polohusté konzistence...eh…okej....rychle zapracovat na autosugesci.
.....................
Mám toho doma tři bedny...takže si to prostě MUSIM zvyknout jíst. Teda pít. To je fuk. Prostě nějakým způsobem to konzumovat.
Mana – day 3: Otevřu lednici. Prázdno. Jako v mém žaludku. Do hajzlu. Teda, chci říct Sakra… No, nebudu přeskakovat kroky. Nejdřív Mana pokus č. III. Pak možná dojde i na ten záchod…
Výsledek? Zefektivnilo se mé trávení. Lživá reklama na obale slibující zážitek s přídavným jménem Delicious. Nebo neumím anglicky...a taky fakt, že tělo není blbec a chvíli mu trvá, než si zvykne na změny. Ale nevzdávám se!
No, zatím to není teda žádnej med. Ale bavim se celkem královsky - zvlástě po boku McRoyalu...
Tak na zdraví!!!
zrzka-drzka.com *heart*









Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...