V dnešním okénku se podíváme na dva produkty od značkyGabriella Salvete a to na jejich Matte primer podkladovou bázi a make-up Cover. Nevím jak vy, ale já mám podkladové báze ráda, protože dobře zvolená báze je klíč k úspěchu. No a jak jsem tedy spokojená s tou od GS? A pro jaký typ pleti bych Vám doporučila jejich make-up? To a mnohem více se dočtete v dnešním článku. Pohodlně se usaďte, uvařte si k tomu třeba i kávu a jdeme na to...
Matte Primer - podkladová báze pod make-up
- Dobrá podkladová báze umí zázraky - sjednotit a vyhladit pleť, prodloužit výdrž make-upu, zmatnit a celkově zlepšit vzhled Vašeho make-upu a třeba Vám i usnadnit jeho aplikaci
- Já podkladové báze používám ráda a musím říct, že tato od GS splňuje všechny výše uvedené benefity, které Vám má dobrá báze dát (Proto si je přece kupujeme, že?)
- Navíc obsahuje třeba i meruňkový olej a vitamín E díky čemuž Vaši pleť navíc i hydratuje a vyživuje
- Ještě Vám to není dost? (smích) Báze také napomáhá redukci kožního mazu aniž by ucpávala póry
- Za mě opravdu povedený produkt, který si vydobyl čestné místo v mé make-up poličce
Více o Primeru ZDE
Make-up Cover
- Každá pleť potřebuje jiný make-up a sehnat ten pravý (ať už jde o funkce, barvu či vyhovující konzistenci) dá opravdu zabrat
- Make-up Cover od GS má být super krycí - pokud ho nanesete větší množství, tak efekt opravdu splní, ale kdo by chtěl vypadat jako maska?
- Já doporučuji aplikovat v přiměřeném množství a dobře rozpracovat - krytí sice už nebude tak účiné, ale za to Vám make-up dodá přirozený vzhled, sjednotí tón pleti a věřte mi, že to vypadá mnohem líp
- obsahuje super složky jako třeba kyselinu hyaluronovou, vitamín E či panthenol
- Make-up má tekutější konzistenci tak k aplikování doporučuji houbičku, kterou u tekutých make-upů vždycky používám pro rychlou aplikaci
Více o make-upu ZDE
Oba produkty mě mile překvapily, jen odstín make-upu je na můj snědší typ pleti moc světlý tak bude dělat radost někomu jinému. Přeji Vám krásný víkend a mějte se rádi, protože sebelepší make-up neudělá tolik co sebeláska a Váš spokojený úsměv jejichž spojení Vás udělá tou nejkrásnější jakou ve skutečnosti jste! ♥ (Ale ruku na srdce, bez těch šminek by to občas nešlo... )
♥Lucija
@lucijavesela









Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...