Letos na sebe zima nechává čekat, kromě pár dnů, kdy napadla hrstka sněhu
a občasných ranních mrazíků to v přírodě vůbec nevypadá jako v zimním ročním období.
Proto se také rozmnožují nemoci, nachlazení, virózy a chřipky.
Kdyby přišla pravá zima, snad by bacily "zabila".
Já sama byla od konce prosince nemocná a teprve v tyto dny chodím ven.
Dva dny tu máme sluníčko a přesto mrazíky, což ukáží moje fotografie.
Ovšem zrovna tato houbička na sluníčku přímo září :-)
Letošní jehnědy ovšem pomrzly :-(
Takové ledové ozdůbky jsou u jedné studánky v lese
Zde se pro změnu utvořily ledové květy na trávě
Ale jinak byl dnešní i včerejší den plný sluníčka,
které mě spolu s přírodou krásně nabilo energií.
Všude v přírodě se červenají šípky nebo vykukují žluté stromky plné lišejníků
A taky miluji zimní břízy, jak se chvějí ve větru :-)
Máte to s přírodou také tak?
Hudlenka










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...