Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Lednová příroda

Letos na sebe zima nechává čekat, kromě pár dnů, kdy napadla hrstka sněhu

a občasných ranních mrazíků to v přírodě vůbec nevypadá jako v zimním ročním období.

Proto se také rozmnožují nemoci, nachlazení, virózy a chřipky.

Kdyby přišla pravá zima, snad by bacily "zabila".

Já sama byla od konce prosince nemocná a teprve v tyto dny chodím ven.

 Dva dny tu máme sluníčko a přesto mrazíky, což ukáží moje fotografie.

Ovšem zrovna tato houbička na sluníčku přímo září :-)

Letošní jehnědy ovšem pomrzly :-(

Takové ledové ozdůbky jsou u jedné studánky v lese

Zde se pro změnu utvořily ledové květy na trávě

Ale jinak byl dnešní i včerejší den plný sluníčka,

které mě spolu s přírodou krásně nabilo energií.

Všude v přírodě se červenají šípky nebo vykukují žluté stromky plné lišejníků

A taky miluji zimní břízy, jak se chvějí ve větru :-)

 

Máte to s přírodou také tak?

 

Hudlenka

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Souvisí nadváha s únavou? 5 tipů, jak s tím zatočit

Související články