Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Krásná Kurtizána od Havlíka - recenze

Krásná kurtizána- krém na oční okolí  

Pečující krém na oční okolí, uleví pleti a minimalizuje vrásky... Tak v první řadě bych měla říct, že se má používat až po 30! (Ale to já nevěděla, takže smůla :D) Proto se vyvarujte všech přípravků proti vráskám jak nejdéle to jen půjde (tím myslím, těch chemických), protože jakmile začnete, pleť bude ochabovat, protože se "začne cítít stará".. Ale já si řekla, že když jde o přírodní produkt, tak by to snad mělo bejt ok Takže používám denně, ráno i večer a pleť je opravdu zářivější. Používá ho i moje mamka, které je 40+, ale u ní musím bohužel konstatovat, že se žádný "velký zázrak" nekoná, protože ty vrásky kolem očí jsou už rozsáhlejší. Každopádně ho používá denně a říká, že se cítí líp... Tak uvidíme jak se to bude dále vyvíjet. (Mamka používá měsíc)

 

PS.: Celý článek včetně fotografíí naleznete na mém blogu.

 

♥Lucija @nobodyslisten

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Souvisí nadváha s únavou? 5 tipů, jak s tím zatočit

Související články