Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Kontrola kyčlí

Znáte ten pocit... Chodit na kyčle je opruz. Nicméně je to dobré - vědět, že vaše děťátko prospívá i v tomhle ohledu. Někdo tam jde 2x, někdo i 3x:-D:-D:-D Jako u každého, nám je kontrolovali v porodnici. Pak jsme měli jít až nám doktorka řekne... To jsme byli a objednali nás znovu, když malému byli 3 měsíce :) pan doktor byl velice milý. Chodili jsme vždy před 8 hodinou ráno, protože jinak tam byl nával. U nás se chodilo každý pátek, protože jiný den tam neordinoval. Ve 3. měsíci nám řekl, že je to v pořádku, ale nejsou vidět jadýrka. Objednal nás znovu a šli jsme... To malému bylo skoro 7 a půl měsíce.  Přišli jsme tam a šli jako pátí na řadu. Pan doktor nás prohlídl... Nikdy mi nepřišel tak velký, ale jak ležel mezi dětmi, kteří byli maximálně 3 měsíce staří  jsem to teprve viděla... Pan doktor řekl, že je v pořádku a už nemusíme chodit... Čekali jsme na výsledky a šli jsme domů.  A co vy? V kolika měsících jste byli naposledy?   

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Souvisí nadváha s únavou? 5 tipů, jak s tím zatočit

Související články