Kdo má zdravotní omezení a nechce se vzdát sladkých zákusků a nebo má rád zdravou stravu, tak Vám posílám inspiraci. Osobně jsem vyzkoušela už od Dr. Pekař tvarohové Míšu a mrkvový dort. Na sladké moc nejsem, ale tyto dortíky jsou chuťový požitek. Někdy je třeba se nechat rozmazlovat a obsloužit.
Něco z historie Doktora Pekaře, která se začala psát v roce 2015, kdy Doktor na základě zkušeností s pečením pro jejich syna celiaka založili pekárnu a dali na trh první bezlepkový chléb, rohlíky, kornspitze, pár druhů sladkého pečiva a bábovek. Jejich filozofie byla jednoduchá – pečivo, které si koupí každý člověk kdekoli v obchodě, aby bylo v té nejlepší kvalitě a hlavně čerstvé nabídnout také bez lepku všem celiakům.










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...