Léta slýcháváme od "odborníků", že je velmi nezdravé solit. DOGMA, které se papouškuje celá léta. V mysli máme vryty lži o tom, jak nám sůl škodí na ledviny, že nám způsobuje vysoký krevní tlak a závažné srdeční onemocnění. Ale je to pravda?
Prosím, zapojme selský rozum! Proč jsme v podstatě slaní lidé? Pláčeme sůl, potíme sůl a buňky našich tělíček se koupou ve slaných tekutinách. Bez soli nám to ani nemyslí...
Proč nám lékaři akutní medicíny při kolapsu a dehydrataci organismu zavádí 0,9 % roztok mořské soli do žíly, aby nám zachránili život? A tímto vyrovnávají osmotický tlak v krvi.
Umíte si představit život bez soli?
Více informací objevíte v odkaze:
https://improvizacnivareni.cz/obecne/je-sul-nad-zlato-kde-je-pravda/
I v našich "starých" pohádkách máme tato moudra a cenné rady, viďte *heart**heart**heart*
Dokážeme to v dnešní vnímat?
Je sůl nad zlato? Kde je pravda?
Související články

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...