Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Feng shui v Novoluní - tedy dnes se zbavím všeho falešného ...

Dnes, v rámci mé účasti ve výzvě od Zuzany ADAM, která má Akadamii Feng shui, jsem měla za úkol vyhodit 11 věcí. A protože je zároveň Novoluní - mělo by to být něco, co už v životě nechci - čeho se chci vážně zbavit... Chvíli jsem chodila po bytě  a hledala jsem... Jako první mi padly oči na těžítko, které jsem dostala od "kamarádky", která mě za zády ošklivě pomlouvala... Tak mě to napadlo - ANO dnes se zaměřím na to, že se zbavím falešných vztahů - jakýchkoliv - ve svém životě... Následovaly například fotografie z team buildingu, nebo náramek od jednoho pána a taky jedny farmaka z doby před 15 lety, kdy jsem na vlastní kůži prožívala Burn out... Což je taky falešný vztah - sama k sobě... Tak a teď budu pozorovat, co se bude dál dít a už se na to velmi těším, protože když jsem 8.8. vyhodila osm starých peněženek ve kterých byly staré účtenky a neplatné platební karty, během dvou dnů mi na účtě přistály peníze za fakturu, která byla uhrazená jen částečně a já se s nimi v duchu již rozloučila a můj syn našel v šuplíku v práci - v mém starém šuplíku, obálku, kde jsem měla 700 Kč s poznámkou vráceno od XY... Moc mě to baví :-), a jako bonus mám fakt uklizený byt :-D:-D:-D... Tento obrázek se jmenuje HOJNOST a já ho mám ve firmě a opravdu přitahuje hojnost všeho, co tam je - tedy i ztracených plateb :-) :-) :-) - občas je třeba fakt uklidit a nechat si přitahovat jen to, co nám dělá velkou radost... 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Souvisí nadváha s únavou? 5 tipů, jak s tím zatočit

Související články