Květy pozvedávají naše vibrace, léčí naši mysl i duši. Směřují nás k situacím, které volají po uzdravení. Narcis nám pomáhá budovat naši sebedůvěru, sedmikráska nás směřuje k jednoduchosti, k návratu do dětské nevinnosti, pampeliška prozařuje naše myšlenky a pomáhá nám uvolňovat minulost, hyacint nás vede k pilnosti a vytrvalosti, kosatec podporuje očišťování od nefunkčních programů, vlivů a záseků...
Každá květina má své poselství. Stačí si stoupnout do energetického pole květiny, soustředit se na dech a nechat na sebe působit energii květů. Mnohé nám napoví také barva květiny, její vůně. Uzdravující jsou květové esence, které nesou energetický otisk květu a jeho léčivou sílu.
Už jste se dnes pozdravili s květinou? V našem okolí se vyskytují právě ty, které nám pomáhají pochopit kam zaměřit pozornost a co změnit, uzdravit.
Květy jsou posly země, které nám ukazují jak se spojit sami se sebou a tím i s nebesy.
Přivoňme si...???? S láskou, Monika Jitřenka ✨
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...