Maminky, chci se s Vámi podělit o zkušenost s Ekzémem, který měla má dcerka,.Začalo to ze dne na den, dostala přesnidávku od 4měsíců s příchutí jahody tak jsem myslela že je to kopřivka, i paní doktorka řekla, že je to kopřivka a dala nám fenistil v kapkách. A najednou se přes noc tak osypala,že jsem ráno koukala,co se s prckem děje, seděla jsem v obýváku na gauči a brečela při přebalování, vyděšená co se děje.,Byla osypana od hlavičky až po nožičky nejhorší bylo bříško, záda, a plenková oblast. Doktorka nás poslala na kožní, udělali testy, zjistili jenom že je to atopický ekzém, a dávali nám tak cca půl roku kortikoidy a to jsem nechtěla, tak jsem se sebrali a jeli přímo do Ostravy kde jsou specialisti pro dětské kožní onemocnění.Tam byli 3 návštěvy a díky kosmetice Avene byl ekzém pryč????
Ekzém
Související články

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...