Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Dr. Oetker * testuju * letní novinku

Rychlá a chutná svačina: Testuji letní příchutě ovesných kaší od Dr. Oetkera

Testuju, koštuju, doporučuju *wine*

Dobré ráno Ženy,

Dostalo se mi do ruky z pracovny  Ženy s.r.o toto balení nové letní příchutě ovesné kaše od Dr.Oetkra a upřímně jsem byla překvapená. :-)

Super rychlá příprava a vyvážená chuť, což dělá rakytník, který byl podle mě super volbou. ;-)

Já si hodně ráda míchám vločky ke snídani nebo svačině sama, ale tuto ovesnou kaši nejspíš zařadím do svého jídelníčku pro zpestření na svačinu :-)

Kdo rád experimentuje, může si dát do vychladlé kaše pro zjemnění bílý jogurt a pekanové nebo vlašské ořechy, které strkám snad všude BTW 

Jinak jsem koukala, že kromě rakytníku, nabízí Dr. Oetker ještě 2 příchutě, což je Goji a Açaí. Hmmmmm to se mi celkem zamlouvá. :-)

Mějte hezký den.

Mary *heart*

FB: https://www.facebook.com/pseudoblogger/
ISNTA: https://www.instagram.com/pseudoblogger/
www.martinaausova.cz 

Zdroj foto: Mary Aušová

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Souvisí nadváha s únavou? 5 tipů, jak s tím zatočit

Související články