Ahoj, dobrý den,
jsme 2 kamarádky, mámy 4 letých dětí. Stejně jako vy chceme pro naše dítka kvalitní botky za rozumnou cenu.
Víme, že to není tak jednoduché, bot na trhu je hodně, ALE.
A že těch ALE je fakt hodně.
- Objednat přes eshop?
- Navštívit specializovanou prodejnu?
- Koupit boty z druhé ruky?...
Rozhodli jsem se pro otevření kameného obchodu, ale rády bychom znaly i váš názor. Proč neumožnit nákup kvalitních bot za dobrou cenu dostupné pro každou z vás? Odpovězte nám prosím na pár otázek, ať víme, co je pro vás důležité, a můžeme se vydat tou nejlepší cestou a nabídnout specializovaný obchod s dětskou obuví ve vaší lokalitě.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdcSxvY0DQ1a-sU2rm2ugfW4mFCP2kNPAfN1LYcnilV0W_Xw/viewform?fbclid=IwAR3EnKZfuPiqMHBaqyUqXl_rM9-uq-zBAAA2yBFONb6ejwAzD7xf6Bcjm0Y
Děkujeme za vyplnění :-)
Dotazník - botičky pro děti
Související články

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...