Protože já osobně již spoustu let nepeču, nepoužívám cukr ve svém stravování, ale přesto mlsám. Mám velmi šikovnou snachu, která uznává stravování Low Carb a peče úžasné zákusky z různé mouky, nikoliv však z bílé, pouze mandlové, kokosové, slunečnicové apod. Jakmile něco upeče, vždy se se mnou rozdělí a já si bez výčitek svědomí pochutnávám u kafíčka. Dokáže udělat celé dorty, které pak máme na rodinných oslavách, protože většina z nás si hlídá postavu. Má můj velký obdiv, protože já bych to tak krásně nesvedla. Recepty čerpá z kuchařky na toto stravování.
Obdivuji každou takto šikovnou kuchařinku a velice si jich vážím. Mám i šikovné vnučky, které také rády pečou tyto dobroty. Čeká nás v blízké době mnoho rodinných oslav, takže se těším na krásné dortíky od mé skvělé snachy.
Dortík Low Carb
Související články

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...