Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Dnešní návštěva, malého obchodu. V nouzovém stavu Koronaviru.

Dnes v 10.00 hodin jsem šla do malého obchodu,8-) cestou jsem potkala cca 20 lidí, ani jeden člověk neměl nákrčník, roušku, nebo respirátor. Koukali na mě jak na vraha,:-) měla jsem na obličeji nákrčník (tunel).8-) Došla jsem k závěru:,, nemáš peníze pořád si sama ''. *sad* Začala jsem pořádně Googlit, zjistí, z čeho se budou vyrábět roušky pro Českou Republiku. Doma mám ještě postarší bundu, z doby kdy jsem ještě chodila do práce.  Budu si ručně síť roušku, z materiálu 8-), který se doporučuje. https://1url.cz/gzQ4k Mám špatnou imunitu, když se nebudu vůbec ničím chránit, tak je vysoká pravděpodobnost, chytit kombinaci onemocnění. https://1url.cz/gzQ4k Kdo ještě nemá roušku, muže si objednat v Alze https://1url.cz/bzQ4a  Koronavirus: Vláda rozhodla uzavřít obchody, zákaz se nevztahuje na e-shopy vice v odkaz  https://1url.cz/LzQ4I  

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Souvisí nadváha s únavou? 5 tipů, jak s tím zatočit

Související články