Dnes v 10.00 hodin jsem šla do malého obchodu,8-) cestou jsem potkala cca 20 lidí, ani jeden člověk neměl nákrčník, roušku, nebo respirátor. Koukali na mě jak na vraha,:-) měla jsem na obličeji nákrčník (tunel).8-)
Došla jsem k závěru:,, nemáš peníze pořád si sama ''. *sad*
Začala jsem pořádně Googlit, zjistí, z čeho se budou vyrábět roušky pro Českou Republiku. Doma mám ještě postarší bundu, z doby kdy jsem ještě chodila do práce.
Budu si ručně síť roušku, z materiálu 8-), který se doporučuje. https://1url.cz/gzQ4k
Mám špatnou imunitu, když se nebudu vůbec ničím chránit, tak je vysoká pravděpodobnost, chytit kombinaci onemocnění. https://1url.cz/gzQ4k
Kdo ještě nemá roušku, muže si objednat v Alze https://1url.cz/bzQ4a
Koronavirus: Vláda rozhodla uzavřít obchody, zákaz se nevztahuje na e-shopy vice v odkaz https://1url.cz/LzQ4I
Dnešní návštěva, malého obchodu. V nouzovém stavu Koronaviru.
Související články

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...