Od Vánoc do Silvestra to pěkně uteklo. Matýsek si začal zvykat, že nové autíčko hraje i jezdí. Začal si hrát do aleluja... Narozeniny jsme vzali hopem... Dostal i nové auto - odstrkovadlo... Zatím tedy pěkně troubí a chodí vedle toho (ale že by si sednul a jel, to ne). Ale všímá si víc a víc houpacího koníka..
Mámě (jakože mě) se začali dělat červené fleky na rukou, nohou... Šla jsem k doktorce a myslela si, že alergie na laktózu... Ono se mi začalo dělat zle po všem s mlékem najednou. No, paní doktorka mě vyvedla z omylu. Prej to podle potíží vypadá na intoleranci laktózy. :;( Takže v nejbližších dnech přijít na odběry, 2 ampulky (1 k vstupní prohlídce).
Začali jsme používat soju a malej po ní spí líp a je spokojenější. Už jsem byla na odběru, kde mi vzali 3 ampulky (ještě jedna na cukr). Do 3 dnů mají volat a když ne, je vše ok...
Deník matky 11
Související články

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...