Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Deník matky 11

Od Vánoc do Silvestra to pěkně uteklo. Matýsek si začal zvykat, že nové autíčko hraje i jezdí. Začal si hrát do aleluja... Narozeniny jsme vzali hopem... Dostal i nové auto - odstrkovadlo... Zatím tedy pěkně troubí a chodí vedle toho (ale že by si sednul a jel, to ne). Ale všímá si víc a víc houpacího koníka..  Mámě (jakože mě) se začali dělat červené fleky na rukou, nohou... Šla jsem k doktorce a myslela si, že alergie na laktózu... Ono se mi začalo dělat zle po všem s mlékem najednou. No, paní doktorka mě vyvedla z omylu. Prej to podle potíží vypadá na intoleranci laktózy. :;( Takže v nejbližších dnech přijít na odběry, 2 ampulky (1 k vstupní prohlídce). Začali jsme používat soju a malej po ní spí líp a je spokojenější. Už jsem byla na odběru, kde mi vzali 3 ampulky (ještě jedna na cukr). Do 3 dnů mají volat a když ne, je vše ok... 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Souvisí nadváha s únavou? 5 tipů, jak s tím zatočit

Související články