Vánoce jsou tady!!! Co jsem dostal? Jeee, auto. A ono hraje. I jezdí? Tolik krásných aut a balónky. No, brzy jdu spinkat ráno.. Za chvíli mám prej narozeniny. Maminka má z toho radost, možná větší než já.
Jdeme k babičce, prej už mám narozeniny. No, nevím. Dostal jsem velkou jedničku, na kterou poskakuju v postýlce. U babičky jsem měl dortík, tašku a v ní jídlo a autíčko. To autíčko je pěkný, budu si v tom vozit jídlo.
Maminka mi zkouší dát mléko bez laktózy prej, nebolí mě nic a krásně se mi spinká. Musí se však hlídat složení všech potravin. Ach jo, jogurty nic, mléko nic. Další den vytahuje máma sojový jogurt, mňam. Dělají ovocný, karamelový, vanilkový, čokoládový a s tmavou čokoládou a musím říct, že je to fakt mňamka. A mamince taky chutná. A ani nám ty 'normální' věci nechybí. Je nám hej.
Deník dítěte 11
Související články

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...