1. 6. 2021 DEN DĚTÍ.
"Přání k mání, někomu i k pousmání ❤️".
"Dnes je den dětí.
Myslíte, ze je více jich než smetí?!?
Proč jim o úKLIDu a TŘÍDění chybí ponětí!?
Že by další novinka tohoto století!¡!¡!
Kam ten svět letí?!?
Proč je v ÉTERu tolik napětí?!?
Ale poté jsou oni - nová generace - onou obětí.
Ve změti - zatím - bezdětné paměti,
každý jež umíme počítat do pěti,
máme mít úkol doJÍT a TŘÍDit všechno smetí,
i to z paměti.
Že to je podSTATné,
to všem doJDE ČASto až v objetí,
proto to píši v tomto poJETí,
ať je to NEJlépe vzápětí ❣️
Hlavně ať to je vČAS, nikoli ve vypětí...
UMění je učit
a zároveň osobním příkladem jít,
kdo se u toho cítí - "že se musí mučit" -
ten je hoden naPRAVení,
místo si stěžovat a zase jen klít.
Ať jeho výsledkem není být BIT,
ale zůstat v plném VĚDOMÍ = tím pádem FIT.
Na tento HIT - SHŮRY jde SVIT.
Kdo záři vidí - má potřebný CIT
a může - tu dále ŽÍT".
"ZDRAVÍčko to je moje přáníčko.
PŘÍJEMno a JEMNO více,
ne jen pro naše plíce".
"Napsáno TEĎ, na tuto ZEĎ,
na počest TĚCH,
kdož máš RÁDo ŘÁDný DECH".









Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...