Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Dámy a pánové Lisabon volá!

Včera jsem se vrátila z Lisabonu a řeknu vám, stojí za to se tam zaletět podívat. Slyšela jsem hodně, avšak musím říct, je to tak! Lisabon je krásné svobodomyslné město, kde se dá opravdově dýchat. Což potvrdil i kamarád, co zapomněl prášky na alergii

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Souvisí nadváha s únavou? 5 tipů, jak s tím zatočit

Související články