Tento týden bude naprosto boží, první dárek se blíží! 
Trochu se ve čtvrtek rozvolníme a v pátek... v pátek napíšeme historickou kapitolu PARKU.
Poprvé otevřeme přímo pod stoletými kaštany zimní kluziště!
Vybrali jsme absolutně ekologickou variantu švýcarského výrobce Glice. Znáte?
Jedná se o speciální kluziště, které nepotřebuje vodu ani elektřinu. Neruší tedy hlukem z agregátu a je i bezpečnější než led - pády tolik nebolí. 
Připojujeme se tak ke světovým metropolím, kde je toto kluziště budoucnosti standardem.
Letos nebudeme brusle půjčovat, abychom zachovali hygienické pohodlí každého návštěvníka. Vezměte si prosím brusle svoje.
Doporučujeme je mít velmi dobře nabroušeny.
Na místě bude k dispozici brusič.
Kapacitu musíme regulovat, ale máme řešení. Abyste měli jistotu, že se na led dostanete, spustíme předprodejní systém TicketLive, jako na koncerty.
Takže můžete pozvat i vaše vzdálenější blízké 
Provozní dobu, ceny a návštěvní řád zveřejníme včas.
Už se nemůžeme dočkat! 

Vždyť bruslení v přírodě pod širým nebem je zdravé a má dlouhou tradici.. 











Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...