Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Brokolice

Máte ženy rádi brokolicí?a co z ní děláte? Já jsem včera udělala polívku a dala zakysanou smetanu.moc výborná i malému chutnala,ale co ještě mám ráda tak brokolicí popř.kvetak na hrubém struhadlo nastrouhám přidám sůl, pepř,majoránku,vajíčka a mohu.udelam testicko na placičky. Někdy ještě pak obalíme ve strouhané. zdravou verzi delam,že dám do trouby na pečící papír na plech,ale už jsem dělala i na oleji.samozdrejme klasika je obalovaný kvetacek s brambory a zkoušela jsem i zapekanou brokolicí ta mi taky moc chutnala. Ženy řídíte se dle receptu, nebo experimentujete?je jak kdy. Brokolice byla v akci tak jsem ji koupila neboť  chci ať malý má čerstvé jídlo než ty skleničky.neriksm když špecham,ale domácí je domácí. Máte ještě nějaké tipy co z brokolice či květáku??děkuji za rady a tipy ????..

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Souvisí nadváha s únavou? 5 tipů, jak s tím zatočit

Související články