Máte ženy rádi brokolicí?a co z ní děláte? Já jsem včera udělala polívku a dala zakysanou smetanu.moc výborná i malému chutnala,ale co ještě mám ráda tak brokolicí popř.kvetak na hrubém struhadlo nastrouhám přidám sůl, pepř,majoránku,vajíčka a mohu.udelam testicko na placičky. Někdy ještě pak obalíme ve strouhané. zdravou verzi delam,že dám do trouby na pečící papír na plech,ale už jsem dělala i na oleji.samozdrejme klasika je obalovaný kvetacek s brambory a zkoušela jsem i zapekanou brokolicí ta mi taky moc chutnala. Ženy řídíte se dle receptu, nebo experimentujete?je jak kdy. Brokolice byla v akci tak jsem ji koupila neboť chci ať malý má čerstvé jídlo než ty skleničky.neriksm když špecham,ale domácí je domácí. Máte ještě nějaké tipy co z brokolice či květáku??děkuji za rady a tipy ????..
Brokolice
Související články

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.

Nedostatek omega 3 se odrazí na psychice i fyzičce dětí i dospělých
Nedokážete-li udržet myšlenku a jste roztěkaní, vašemu tělu nejspíš chybí omega 3 mastné kyseliny. Lidský organizmus je potřebuje neustále.








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...