Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Be ECO

Be Eco kalíšek  Američan na kávu je velice příjemný na piťí jen škoda, že nemá pítko, ale je na šroubované víčko, protože při jízdě v auťe se buď opaříte při pití a nebo se polijete.  Jinak krásný výrobek a pěkná barva,prijemna velikost, pro kávu, ale i jiné druhy k pití. Dobré se vymeje a udržuje čisté. Nezanechává pach z urcitehonapoje.  Super použití a všestranné využití na delší dobu.  Praktické drzatko, úchyt do ruky.  Využití i vyce velikosti a hlavně pěkně barvy. Prijemny materiál do ruky. Doporučuji ke každodenní konzumaci a pití kávy se bou,ale jen do ruky, bohužel do auta nepraktické nemá pítko.  Udržitelná teplota teplého nápoje, kávy, čaje a jiných tepelné priprsvenychnapoju, sebou.  Pěkně a zdravé pití, nejen pro ženy, ale i pro děti a může.  Testují tden a jezdím každý den s nápojem, ráno káva, odpoledne dávám do kalisku vodu a mám u pc, aby mne vždy bylo připomenutí, že se mám napít, dobře a pitný režim.       

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Souvisí nadváha s únavou? 5 tipů, jak s tím zatočit

Související články