Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Ach to stárnutí :-)))

Tak vás tady vítám v novém roce, moji drazí :-) Nebudu to moc přehánět, protože vím, že 95% z vás právě v tomto období omezilo sacharidy na minimum a tak jste nervózní a nemáte náladu na blbý vtípky *smile* Jenom vás chci pozdravit a popřát vše nejlepší. Jsem plna očekávání, co nám zase další rok přinese. Jediné, co mně tak trochu znervózňuje je, jak ty roky začínají tak jako utíkat rychleji a rychleji, divný… Vzpomínám si, jak se v dětství všechno táhlo, prázdniny byli nekonečný, nemohli jsme se dočkat, až budeme mít už občanku, to to trvalo, doma jsme slýchali – dokud ti nebude 18, budeš poslouchat, tolik jsme na to spěchali a tak se to vleklo. A teď najednou – co se vleče – neuteče :-D co bychom za to dali to všechno zpomalit, například příznaky stárnutí :-) Hele, já jsem jako samozřejmě pořád mladá duchem, tělem taky, to jako jooo, to joooo, to já si na nic nestěžuji :-) jenom teda jedno :-) Počínající krátkozrakost :-) To vám je věc *smile* Já viděla vždycky dobře, i po tom, co mně brácha skoro vystřelil oko, díky pánu Bohu… ale někdy loni v létě jsem začala zaznamenávat...  že nějak hovno vidím *smile* Například se mi začalo stávat, že jsem (prý) potkala kamarády a známé, kteří si o mně začali šuškat, že jsem asi nafrněná, neboť je na ulici ani už nepozdravím. Tak ne, miláčkové, nejsem zpychlá, jsem slepá, musíte na mně mávat, všechny vás ráda uvidím a popovídám si s vámi opravďáckovsky *smile* A teď v krátkosti... Na refýži potřebuji nápovědu, když přijíždí tramvaj. Při procházce v přírodě říkám kamarádce – jeee, koukej, támhle ti zajíčci – myslíš ty srnky? Anebo opačně – koukej Luci, támhle jsou na poli srnky – jeeee, srnky, vyprávěj, co dělají?  Na demonstraci  - hele támhle nás hlídá dron – to je vrtulník. V obchodě procházím v úseku ovoce zelenina – hele, támhle jsou kokosový ořechy, to já si jeden koupím – to jsou kiwi. V botanické zahradě jsem žasla nad novým druhem nerostu, než mi bylo oznámeno, že je potažen zelenou umělohmotnou síťkou. O filmech s titulky už ani nemluvím. Jsem jenom zvědavá, kolik takovýchto „zážitků“ si ještě dopřeji, než si to skutečně přiznám, vysypu kasičku a zajdu si na oční :-D Vzhledem k tomu, že mi nesluší vůbec žádné, ani sluneční brýle, máte se na co těšit i potom *smile* Takže vám popřeji závěrem hlavně hodně moc zdravíčka J

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Souvisí nadváha s únavou? 5 tipů, jak s tím zatočit

Související články