Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

4 týdenní program s KetoMix

Dobrý den, nejdříve bych ráda poděkovala za příležitost dietu vyzkoušet. Měla jsem v plánu shodit 5 kilo a pokud možno změnit svůj jídelníček a co nejdéle si nižší váhu udržet. Po 9 dnech, kdy jsem jedla pouze jídla KetoMix jsem zhubla skoro 3 kila. Nyní 2 týdny jím i 2 jídla z přiloženého jídelníčku nebo obědy a večeře bez příloh a pečiva s více zeleninou a další kilo a půl je dole. Jsem spokojená, protože jím pravidelně a zase jsem po zimě zahrnula do jídelníčku hodně zeleniny. Koktejly k svačinám asi ještě delší dobu využiji. Jsou chutné a rychlé, což je do práce velkou výhodou. Mohu tedy dietu určitě doporučit. + Jídla se připraví rychle + Na koktejlech a polévkách jsem si pochutnala -  Palačinky a omelety jsem si musela dost přichucovat -  2.-3.den při náběhu ketózy jsem byla opravdu bez energie a pobolívala mě hlava    

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Souvisí nadváha s únavou? 5 tipů, jak s tím zatočit

Související články