Zlatý safír 7 - konečně jaro
Příroda se pomalu chystá na pořádné jaro, všechno roste, kvete a dere se za sluníčkem a i naše tři grácie si tuhle pohodu pěkně užívají :-) Nekonečné polehávání na sluníčku, přetahování se o hračky a honička za veverkama je u nás na denním pořádku a k tomu nám již brzy přibudou miminka od miláčka Ejmínky :-) Korálek Elinka, Ejmínka i Beruška si jaro prostě umějí parádně užít a já se k nim jdu přidat a užít si další krásně slunečný a teplý den... :-) Odpoledne po zasloužené siestě se chystám Korálka nějak ostříhat, protože už nemám psa, ale lva :-) Hřívu má tak dlouhou a hustou, že když si lehne, zmizí jí celý čumák i oči v té záplavě srsti. A učesat tuhle nadílku chlupů je už fakt nemožné. Musím doufat, že to strojek vydrží a Elince se konečně uleví :-) Navíc se v tom zkráceném ohozu budou líp hledat i klíšťata, kterých je letos zase naprosto neskutečné množství a v tak husté srsti moc nefungují ani žádné repelenty. Doufám, že i po mém zásahu bude Elinka pořád vypadat jako samojed *smile*.









Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...