Člověk nemusí být na vše sám
I když už je teď Veronika opět šťastná, prošla si náročným obdobím, které bohužel potkává stále více žen. A velmi podle ní pomáhá určité sdílení. „Musím říct, že díky tomu, že mám na Instagramu osmdesát tisíc sledujících žen, tak mi vlastně tu obrovskou sílu daly ony. Jak se říká, sdílená bolest je poloviční bolest, sdílená radost je dvojnásobná radost. Chodily mi takové příběhy, že si člověk najednou nepřipadal tak strašně ponížený, zjistíte, kolika lidem se to stalo také. Hodně mi ženy psaly, že si myslely, že je manžel vyměnil, protože jsou třeba jen tou obyčejnou učitelkou z malého města. Když ale viděly, že se totéž stane známé osobnosti, která o sebe hodně dbá, tak jim to hodně pomohlo. Problém je prostě v chlapech, oni mají tu svou pilulku mládí v podobě výměny partnerky,“ prozradila Veronika Žilková, která zároveň poznala, že ji velká část žen vnímala jako paní dokonalou, jež zvládá pět dětí a kariéru bez problémů, ale najednou viděly, že je to jinak a dokázaly se s ní více ztotožnit. „Sama vím, že když mi bylo nejhůř v době, kdy mi zemřelo dítě, tak jsem hledala někoho, komu osud nadělil stejný problém a dokázal se s tím nějak poprat. Takže jsem ráda, že ten můj příběh pomohl spoustě žen a občas mi napíše i nějaký muž, kterému se něco takového stalo,“ dodala.
Při našem rozhovoru jsme se trošku od muzikálu odklonily, ale vlastně i v něm jde jistým způsobem o děti. Veronika nám svěřila, že kdyby se ještě někdy rozhodla vstoupit do politiky, tak by to bylo za práva matek. „Když vidím, jak v tisku proběhne, že matka tří dětí, samoživitelka nemá na plyn, tak se ptám, kde je ten otec. Proč český právní systém nedonutí otce, aby se o děti starali až do osmnácti. Je jedno, jak staré to dítě je, matka musí kupovat chleba pětiletému i patnáctiletému. Přijde mi to hrozně diskriminační, třeba v Americe je celý systém více rovnoprávný. Pojďme tedy donutit otce k zodpovědnosti,“ vyzývá Veronika Žilková. Co myslíte vy, mělo by se o tomto tématu více mluvit a zatlačit na úpravu legislativy?
Ale abychom se z té vážné roviny opět vrátili k tomu, čím jsme začali. Na počátku každého vztahu je láska, a té bychom se měli držet. Trochu vám jí do života vnese i právě muzikál Okno mé lásky, tak si přijďte pro svou dávku již od 3. listopadu do Divadla Broadway.
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...